Iwona
15-08-17 0 Odsłon

Bobers to bardzo fajny, duży psiak, przypominający wyglądem mieszańca collie - owczarka szkockiego.
Bobers trafił do naszego schroniska kilka miesięcy temu. Jego okrywa włosowa była w kiepskim stanie. Sierść nie chciała odrastać, była przerzedzona. Okazało się, że psiak ma lekką niedoczynność tarczycy, co w niczym mu nie przeszkadza. Koszt leków to max. 50 zł miesięcznie.
Bobers ładnie porasta, ma mięciutką, miłą w dotyku sierść.
Bardzo lubi spacerować. Umie chodzić na smyczy, nie ciągnie. Będzie idealnym kompanem na długie spacery. Nie jest jednak typem sportowca, nie musi zrobić wielu kilometrów, aby jego potrzeba ruchu została zaspokojona. To bardzo mądry i pojętny pies. Jest łakomczuchem, wiele można od niego wyegzekwować w zamian za przysmaki. Nie jest nachalny ani nadpobudliwy. To zrównoważony pies o stabilnym charakterze. Nie przepada za innymi psami, jednak nie robi furii na ich widok. Polecamy go jako jedynaka. Istnieje możliwość sprawdzenia jego reakcji na koty. Bobers może zamieszkać zarówno w domu z ogrodem jak i w bloku. Na pewno sprawdzi się jako przyjaciel rodziny. Jest towarzyskim, kontaktowym psem, który będzie cierpiał w odizolowaniu, bez człowieka ( w kojcu). Nie wymaga ciągłej uwagi, jest spokojny, umie zająć się sam sobą lub zabawkami ;)
Szukamy odpowiedzialnych opiekunów, którzy nie zdyskwalifikują Bobersa za to, że musi zażywać tabletki - tak wiemy, że to nieprawdopodobne, jednak wielu osobom fakt ten przeszkadza :( Nie rozumiemy tego - przecież każdy pies zasługuje na szansę i dom.
Bobers czeka na miłość i przyjaźń. Z góry dziękujemy za oferty na łańcuch i do kojca.
Serdecznie zapraszamy do schroniska. Może ktoś spojrzy w Bobersowe oczy i nie będzie miał serca zostawić go w samotności za kratami?
Bobers jest odrobaczony, wykastrowany, zaczipowany, zabezpieczony przeciwko pasożytom zewnętrznym czyli gotowy do adopcji.
Jest w wieku ok. 6-7 lat.
Przebywa w schronisku w Racławicach koło Miechowa ok. 40 km od Krakowa. Możliwość dowozu psiaka do nowego domu.
Masz pytania, chcesz się czegoś dowiedzieć o Bobersie? Zadzwoń. On czeka...

Iwona 793993779

Telefon: 0793993779

Podobne ogłoszenia


comments powered by Disqus

Udostępnij

Polecamy

Oddam kota - głoszenia o kotach do oddania