Kaja
25-03-17 0 Odsłon

Misio i jego historia, historia, jak tysiące innych

Jestem Misio, piesek do połowy łydki. Nie jestem ogromny i nie zajmę wiele miejsca . Jestem zdrowym pieskiem mam 7 lat. Któregoś dnia, szukając swojego miejsca znalazłem schronienie u mojej Pani. Przez 5 lat mieszkałem ze swoją panią i kotem rezydentem. Dobrze nam było razem. Ale, któregoś dnia moja Pani poszła do szpital i już nie wróciła, więc szukam domu.
Po śmierci swojej pani, znalazł dom tymczasowy u starszych państwa, którzy z uwagi na stan zdrowia, nie wiedzą jak długo będą mogli mu dać schronienie.
Początkowo ostrożny, podkulony ogonek, Misio nabierał poczucia bezpieczeństwa. Nie szczeka już na pieski na ulicy. nauczył się jeździć windą, lubi spacery, smakołyki i leżenie na kanapie. Spokojnie znosi wizyty u weterynarza. Mieszkał z kotem. Dogaduje się z sunią z którą ma kontakt.
Misio, to spokojny i zrównoważony piesek, ładnie chodzi na smyczy. Jak chce wyjść na spacer, sygnalizuje to, proszeniem łapkami. Zostaje sam w domu.
Cały czas swoimi oczkami szuka, potwierdzenia, że już teraz będzie dobrze.
Robię wszytko, co możliwe, aby nie trafił do schroniska.
Jeśli znajdzie się osoba, która chciałaby przygarnąć Miśka do domowych warunków, nie do budy na posesję, bo on się do tego rodzaju pilnowania nie nadaje, to proszę o kontakt.

Kom 503 776 849


Podobne ogłoszenia

 • Mały 10 kg,przyjazny,łagodny,grzeczny psiak GRACUCH.Adopcja

  Mały 10 kg,przyjazny,łagodny,grzeczny psiak GRACUCH.Adopcja

  Nasze psy są regularnie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa. WOLONTARIUSZE SZUKAJĄ DOMU DLA MAŁEGO PSIAKA Imię: Gracuch Waga: 8 -10kg Średnio energiczny, nieduży… Polska


 • Pongo – piękny, rudy i…samotny. Piękność do adopcji!

  Pongo – piękny, rudy i…samotny. Piękność do adopcji!

  Pongo – piękny, rudy i…samotny. Piękność do adopcji! Tysiące psów, tysiące próśb o dom i miłość dla nich. Jak wybrać? Może sercem? Może choć jedno serce zabije dla tego wyjątkowego psa i będzie szczęśliwy? Łańcuch na szyi, teraz kraty, życie nigdy… Polska


 • Niewielki, przyjazny Elfik szuka domu!

  Niewielki, przyjazny Elfik szuka domu!

  Niewielki, przyjazny Elfik szuka domu! ELF - to niewielki, spokojny piesek. Potrafi chodzić na smyczy, jest przyjazny. Czeka na nowy dom w schronisku w Piotrowicach. Centrum adopcyjne Psiakowo i Spółka w Łowiczu. Kontakt: tel. 693-691-963 ( tel.… Polskacomments powered by Disqus

Udostępnij

Polecamy

Oddam kota - głoszenia o kotach do oddania