Iwona
25-03-17 0 Odsłon

Poszukujemy aktywnej rodziny dla Najtana - bardzo wesołego, radosnego i energicznego psiaka, który od niedawna przebywa pod naszą opieką. Najtan jest psem bardzo młodym - ma około 1 roku. Na razie wszędzie go pełno i bardzo chce się nasycić każdą chwilą, którą spędza wśród ludzi.
To silny, dorodny, zdrowy pies. Na spacerach bardzo chętnie i sporo biega. Z całą pewnością może spędzać na wycieczkach wiele godzin i na pewno nie będzie zmęczony.
Najtan z całą pewnością ma w sobie cechy psa w typie boksera. Ma piękne, pręgowane umaszczenie, jest umięśniony i dość spory. Waży około 30 kg, ale chwilami ma się wrażenie, że więcej. Zdarza się, że Nasjtan ślini się jak bokser, ale amatorzy tej właśnie rasy są do tego pewnie przyzwyczajeni ;). Najtan musi mieć zapewniony ruch. Na smyczy ładnie się porusza, ale raczej nie nadaje się na spacery przy wózku z małym dzieckiem. To mu nie wystarczy.
Najtan nie zwraca większej uwagi na inne psy, nie jest agresywny. Jedyne, na co trzeba zwrócić uwagę to fakt, że Najtan, przy swojej dużej energii, może na przykład popchnąć lub przewrócić małe dziecko. Zabawa dzieci z dużym psiakiem zawsze pod opieką osób dorosłych.
Pies ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.

Kontakt:
Iwona 793993779

Telefon: 0793993779

Podobne ogłoszenia

 • Cudowna Saba, delikatna, niekonfliktowa sunia szuka kochającej rodziny!

  Cudowna Saba, delikatna, niekonfliktowa sunia szuka kochającej rodziny!

  Cudowna Saba, delikatna, niekonfliktowa sunia szuka kochającej rodziny! Saba to około 5 letnia bardzo przyjazna suczka. Została odebrana interwencyjnie wraz ze swoim potomstwem. Saba jest cudowną, bardzo spokojną i opanowaną suczką. Uwielbia kontakt z… Polska


 • Oddam szczeniaki za darmo

  Oddam szczeniaki za darmo

  Oddam w dobre ręce 5 szczeniaków, dwa łaciate to pieski, pozostałe to suczki. Mają 7 tygodni, są samodzielne, wesołe  i grzeczne. Matka to niewielki kundelek, wysokości ok. 30 cm. Jest bardzo czujna, posłuszna i uczuciowa. Polska


 • 6 miesięczny Felix, niekonfliktowy SZCZENIAK ADOPCJA

  6 miesięczny Felix, niekonfliktowy SZCZENIAK ADOPCJA

  6 miesięczny Felix, niekonfliktowy SZCZENIAK ADOPCJA Felix to około 6 miesięczny, niezwykłej urody pies. Przy pierwszym kontakcie jest nieco nieufny, potrzebuje czasu by przekonać się do przewodnika. Toleruje inne psy. W przyszłości będzie psem… Polskacomments powered by Disqus

Udostępnij

Polecamy

Oddam kota - głoszenia o kotach do oddania