Edyta
11-07-17 0 Odsłon

Witek to bardzo fajny psiak, który przebywa pod naszą opieką od 8 mcy.
Fakt ten jest dla nas zagadką - młody, łagodny, wesoły psiak przez tyle czasu nie wpadł nikomu w oko?
Witek jest w wieku ok. 3-4 lata. Być może jest mixem terriera - wskazuje na to wygląd i szorstka sierść, jednak nie mam co do tego pewności.
Witek dobrze dogaduje się z innymi psami. Mieszka w boksie z kilkoma kolegami ( samcami). Nie generuje żadnych problemów, nie wszczyna bójek.
Witek jest energicznym psiakiem, który lubi spacery. Bardzo chętnie wychodzi z wolontariuszami poza teren schroniska, rozkoszując się każdą chwilą spędzoną w towarzystwie ludzi. Umie chodzić na smyczy. Dogada się z dzieciakami. Nigdy nie wykazał agresji.
Na pewno będzie fajnym towarzyszem dla aktywnej osoby, rodziny, która nie lubi nudy i spędza dużo czasu na świeżym powietrzu.
Witek jest pogodnym i wesołym psem, który powinien szybko zaaklimatyzować się w nowym domu.
Mile widziany dom z innym psiakiem. Nie znamy jego stosunku do małych zwierząt jednak na spacerze, kiedy uda mu się dojrzeć kota lub ptaka, zachowuje się jakby miał ochotę zapolować.
Psiak jest zdrowy, odrobaczony, wykastrowany, zaczipowany, zaszczepiony. Przebywa w schronisku w Racławicach k. Miechowa ok. 40 km od Krakowa. Pomagamy w transporcie psiaków do nowych domów, także do innych miast.
Zapraszamy także do schroniska - może ktoś da szansę psiakowi i kiedy go pozna, nie będzie umiał zostawić go za kratami?
Chętnie udzielimy więcej informacji przez telefon:

Kontakt:
Opiekun - Edyta 797670783

Telefon: 0793993779

Podobne ogłoszenia


comments powered by Disqus

Udostępnij

Polecamy

Oddam kota - głoszenia o kotach do oddania