Edyta
11-07-17 0 Odsłon

Witek to bardzo fajny psiak, który przebywa pod naszą opieką od 8 mcy.
Fakt ten jest dla nas zagadką - młody, łagodny, wesoły psiak przez tyle czasu nie wpadł nikomu w oko?
Witek jest w wieku ok. 3-4 lata. Być może jest mixem terriera - wskazuje na to wygląd i szorstka sierść, jednak nie mam co do tego pewności.
Witek dobrze dogaduje się z innymi psami. Mieszka w boksie z kilkoma kolegami ( samcami). Nie generuje żadnych problemów, nie wszczyna bójek.
Witek jest energicznym psiakiem, który lubi spacery. Bardzo chętnie wychodzi z wolontariuszami poza teren schroniska, rozkoszując się każdą chwilą spędzoną w towarzystwie ludzi. Umie chodzić na smyczy. Dogada się z dzieciakami. Nigdy nie wykazał agresji.
Na pewno będzie fajnym towarzyszem dla aktywnej osoby, rodziny, która nie lubi nudy i spędza dużo czasu na świeżym powietrzu.
Witek jest pogodnym i wesołym psem, który powinien szybko zaaklimatyzować się w nowym domu.
Mile widziany dom z innym psiakiem. Nie znamy jego stosunku do małych zwierząt jednak na spacerze, kiedy uda mu się dojrzeć kota lub ptaka, zachowuje się jakby miał ochotę zapolować.
Psiak jest zdrowy, odrobaczony, wykastrowany, zaczipowany, zaszczepiony. Przebywa w schronisku w Racławicach k. Miechowa ok. 40 km od Krakowa. Pomagamy w transporcie psiaków do nowych domów, także do innych miast.
Zapraszamy także do schroniska - może ktoś da szansę psiakowi i kiedy go pozna, nie będzie umiał zostawić go za kratami?
Chętnie udzielimy więcej informacji przez telefon:

Kontakt:
Opiekun - Edyta 797670783

Telefon: 0793993779

Podobne ogłoszenia

 • Regina-sympatyczna dama -owczarek

  Regina-sympatyczna dama -owczarek

  Regina to suczka ok. 8 letnia sunia, w typie owczarka niemieckiego, czarna podpalana. Jest spokojną sunią, lubi przebywać w otoczeniu człowieka, ale lubi też chodzić swoimi drogami, ładnie chodzi na smyczy i interesuje ją otaczający świat. Regina jest… Polska


 • Sparky - ok. 4 letni CHART mix do adopcji

  Sparky - ok. 4 letni CHART mix do adopcji

  Sparky - ok. 4 letni CHART mix do adopcji Sparky to ok.4-5 letni chart. Ma wspaniały charakter, bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem i jak już komuś zaufa,to pokazuje swoje szaleńcze i radosne oblicze. Jest bardzo wrażliwy, a jego zachowanie w… Polska


 • Średni 15 kg,długa sierść,krótkie łapki, przyjacielski pies MUSZU.Adopcja

  Średni 15 kg,długa sierść,krótkie łapki, przyjacielski pies MUSZU.Adopcja

  Nasze psy są regularnie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa. WOLONTARIUSZE SZUKAJĄ DOMU DLA ŚREDNIEGO PSIAKA. MUSZU jest pieskiem wyjątkowej urody, taki owczarek… Polskacomments powered by Disqus

Udostępnij

Polecamy

Oddam kota - głoszenia o kotach do oddania