Dom dla psa

Marzysz o psie? A może chcesz kogoś zaadoptować? Wiele zwierzaków pląta się bezpańsko po ulicy, z pomocą przychodzą im oczywiście schroniska, z których z powodzeniem możemy zabrać naszego zwierzaka.

Pieski kujawsko pomorskie

Spora część społeczeństwa raczej nie zdaje sobie sprawy, że zwierzęta przebywające w zamknięciu nie czują się szczęśliwe. Mają oczywiście ciepłe posłanie, jedzenie, jednak to nie to samo co prawdziwy przyjaciel. Czasem z kaprysu dziecka decydujemy się na zwierzaka, jednak jest to raczej poszukiwanie u kogoś prywatnego, wystarczy wpisać odpowiednią frazę w wyszukiwarkę Google jak pieski kujawsko pomorskie i po chwili pojawia się wiele różnych ogłoszeń. Jednak czy nie lepiej zabrać do domu z sobą kogoś ze schroniska? Jednak spraw wygląda całkiem inaczej, gdy poszukujemy nie tylko kundelka, a raczej pieska z rodowodem i całą dokumentacją, szlachetnego.

Z tego też powodu warto dobrze wszystko sprawdzić, by nie wydać sporej sumy pieniędzy na oszustwa. Pies jak pies, jednak dokument sporo nas może kosztować. Czy już wiesz na kogo się zdecydujesz? Czy przypadkiem pod Twoje skrzydła nie trafi psiak, który oczekuje na ciepły dom? Na spacer z panem, na miskę suchej karmy. Nie obawiajmy się pomagać zwierzętom, one i tak wystarczająco już wycierpiały, nikt przecież nie chciałby być wyrzucony z domu, pozostawiony w lesie czy też źle traktowany. Decyzję należy dobrze przemyśleć, czy aby na pewno będziemy mieć czas zajmować się zwierzakiem czy to nie jest kolejny kaprys naszego dziecka.

 

Możesz również polubić…