Ratlerek z hodowli.

Rasowa mini sarenka.

Ratlerek to rasa psa, o mini wyglądzie. Pies ten nie osiąga większego wzrostu, jak 25-30 centymetrów. Rasę te wyhodowano na bazie większego psa. Pomimo tego pomysłu, wytworzenia nowej rasy ratlerka nie powstał karzeł, a za to piękny, mały, zgrabny piesek. Wykazuje się on sprytem, potrafi pokazać, jak bardzo energicznym jest psem. I jemu wystarczy długa smycz by miał on swobodę ruchu i nie uciekł nie oczekiwanie.
Psy te są w hodowlach do zakupienia. Psy z normalnych hodowli kosztują od ponad tysiąca złotych w górę. Poprzez rozmnażanie można zobaczyć, jak bardzo małe są szczenięta ratlerka. Pomimo tej ciekawej rasy, wiele tych psów oczekuje na swojego właściciela w schroniskach dla zwierząt.

Dbanie o ratlerka i higiena.

Pies to obowiązek, który musimy codziennie spełniać. Trzy razy dziennie należy wyjść z nim na spacer. Dać jemu suchą karmę lub z galaretką. Jak i woda dla psa musi być codziennie świeżo przygotowana w czystej misce.
Zakup psa, na przykład przez ogłoszenia – ratlerek lubuskie – to oferta skierowana do miłośników psów. Przyjęcie psa pod swoje skrzydła to decyzja na całe życie. Chyba, że kilku członków rodziny zajmuje się tym czworonogiem. Ten pies jest wiernym towarzyszem. Musimy poczuć, że on żyje, jak każde stworzenie, jak każda rybka w akwarium, albo papuga w klatce.
Reasumując, ratlerek z grupy pinczerów to mały czworonóg, który kosztuje sporą sumę pieniążków. Czworonóg jest energiczny, zabawny.

Możesz również polubić…