Trampoliny ogrodowe z siatką wewnętrzną

Zamiast siedzieć przed telewizorem, zabierz dziecko do ogrodu.
Oczywiście kwitnienie roślin, czy granie w piłkę może na chwilkę zając dziecko, lecz nic nie sprawi tyle zabawy co ogrodowa trampolina. Rodzice coraz częściej mają obawy, czy taka zabawka na pewno jest bezpieczna. Odpowiedź jest prosta – przy zachowaniu odpowiednich zasad, o których pisze producent, dzieci mogą bawić się na niej do woli.
Przy zakupie, jednak trzeba zwrócić uwagę na wykonanie danej trampoliny oraz jakość materiału z jakiego jest wykonana. O jakości takiej zabawki świadczy przede wszystkim: grubość ramy, która najlepiej, by była wykonana ze stali, wykonanie maty z porządnego tworzywa, czy obecność siatki zabezpieczającej.
Ważne jest, też zwrócenie uwagi w jakim wieku jest skoczek.

 
Trampoliny ogrodowe z siatką wewnętrzną produkowane są dla dzieci w wieku 2-4 lat, takie bliższe położenie siatki pozwala bowiem na spokojniejsze i bardziej stabilne skakanie. Trampoliny z siatką zewnętrzną produkowane są z myślą o starszych dzieciach. Ponieważ siatka zewnętrzna jest oddalona od skoczka, przestrzeń do zabawy w takich trampolinach jest większa.

Możesz również polubić…