Zagraj w to!

Kto o tym nie marzy? Kto chociaż raz w życiu nie zagrał? Jeśli nie zrobiłeś tego jeszcze, to koniecznie musisz to nadrobić. Zagraj!

Duży lotek

Jedną z gier proponowanych przez Totalizatora Sportowego jest tak zwany duży lotek. Jest to dość popularna gra, w którą wiele osób miało przyjemność grać. Stawka jest ogromna, bo często sięga ponad milion złotych. Jest więc o co walczyć, prawda? Może więc warto spróbować.

Jak zagrać?

Aby wziąć udział w losowaniu nagrody, musimy najpierw zakupić i wypełnić odpowiedni dla tej gry blankiet. Wybieramy sześć cyfr, które zaznaczamy na tym formularzu. Dostajemy kartkę z wydrukiem zaznaczonych liczb. Następnie cyklicznie odbywa się losowanie, dwa razy w tygodniu. Patrzymy, czy udało nam się wytypować odpowiednie liczby. Jeśli dobrze wybraliśmy przynajmniej trzy, to zdobędziemy niewielką kwotę pieniędzy. Jednak im więcej udało nam się trafić liczb, tym suma jest coraz wyższa. Wyniki duży lotek to czasami rewolucja w życiu niektórych ludzi. Bo jak się czuć kiedy nagle stajesz się milionerem?
Dlatego też wiele osób po prostu próbuje swoich szans. A może się w końcu uda?

 

Możesz również polubić…