W tym dziale znajdują się ogłoszenia osób chętnych do przygarnięcia pieska.

Opublikuj nowe ogłoszenie
Polska

Przygarnę szczeniaka

  • Data publikacji: 28-05-16

Przygarnę pod swój dach szczeniaczka (psa po niedużych rodzicach). Mieszkam w domu prywatnym więc piesek będzie miał dużo miejsca do zabawy :) Najlepiej z Katowic,Chrzanowa i okolicy. (Śląsk,małopolska)

Czytaj więcej
Polska

Przygarnę szczeniaka :)

  • Data publikacji: 17-05-16

Witam,  Przygarnę do rodziny szczeniaka rasy beagle lub maltańczyk. Jestem odpowiedzialną osobą i uwielbiam psy, więc trafi w dobre ręce:).  Proszę o kontakt:)  (odpowiadam również na maile)

Czytaj więcej
Polska

Przygarnę psa

  • Data publikacji: 06-05-16

Przyjmę pod swój dach dorosłego większego psa (labrador, owczarek, golden itp.) chowanego w domu, łagodnego, spokojnego, lubiącego długie spacery. Najchętniej od kogoś kto nie może dłużej się nim zajmować z przyczyn losowych. Mieszkam w kamienicy, duże…

Czytaj więcej
Polska

Przygarne psiaka

  • Data publikacji: 06-05-16

Witam,przeprowadziłam sie do nowego miasta i chętnie przygarnę czworonoga z którym sie zaprzyjaźnię.Jesli Twoja sytuacja zyciowa nie pozwala Ci dłuzej miec psiaka to napisz ,ja chętnie sie nim zaopiekuję.Pozdrawiam.

Czytaj więcej
Polska

Adoptuję pieska.

  • Data publikacji: 06-05-16

Jestem zainteresowana adopcją lub kupnem (do 500 zł) małego pieska(płeć obojętna) rasy york, maltanczyk itp. mogę zapewnić dobre warunki pieskowi,mieszkam w domu prywatym z ogrodem. Wiek pieska Tak do lat 5. Nie ma w naszym domu małych dzieci więc piesek…

Czytaj więcej

Udostępnij

Polecamy